Story of the weekend:
So my wife needed a quick trim at her hair salon, which in and of itself was free. We don't really use cash, so she was thinking of a way to give a tip, and I told her to just pick up some hair product and then add the tip there. So she returns with this little 3oz bottle and I just happen to note the price tag of $23
So I asked her if she knew how much Suave I could buy for that and proceeded to break down how else that money could have been spent:
23 McDoubles
92 McNuggets
1104oz of Diet Pepsi
300+ Pizza Rolls
1 hour of college education for our son
etc
Yeah, I'm lucky to have found a woman that can put up with me